logo

فناوران عصر توسعه لوتوس

فروشگاه اینترنتی لوتوس به عنوان مرکز فروش آنلاین شرکت فناوران عصر توسعه لوتوس و مرجع تخصصی قیمت و فروش کالای آی تی در سطح کشور فعالیت دارد.

فروشگاه اینترنتی لوتوس اولین وب سایت فروش آنلاین کالای آی تی به صورت تخصصی در قلب بازار کامپیوتر تهران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز نموده است. شعار تجاری لوتوس “از قلب بازار، آنلاین خرید کنید”  به معنی خرید بدون واسطه و مستقیم از بازار آی تی ایران میباشد.

فروشگاه اینترنتی لوتوس، در نظر دارد محیطی مناسب برای کاربران و مشتریان خود فراهم آورد به شکلی که همه افراد بدون در نظر گرفتن سن، تخصص، جنسیت و غیره، بتوانند به روز ترین کالاهای آی تی را با مناسب ترین قیمت مشاهده، بررسی و تهیه نمایند.

برای رسیدن به این هدف، فروشگاه اینترنتی لوتوس با رعایت حقوق فروشنده و مصرف کننده و همچنین مقررات سازمان های اصناف و تجارت الکترونیکی،موظف به فروش محصولات خود میباشد.

شرکت فناوران عصر توسعه لوتوس از 1372 با مدریت آقای محمد حسن محمدی در زمینه واردات و توزیع کالای آی تی به صورت عمده فعالیت دارد. همچنین از سال 1389 فروشگاه فیزیکی شرکت واقع در مرکز کامپیوتر ایران تاسیس و به فعالیت در زمینه پخش خرده محصولات آی تی به کاربر نهایی اقدام نموده است.

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی لوتوس، ارائه محصولات روز آی تی با بهترین قیمت بوده و این فروشگاه همواره در تلاش است با رعایت حقوق مصرف کننده و احترام به فروشنده و تامین کننده ، در جهت رضایت همگانی قدم بردارد.

به روزترین محصولات آی تی

به زور ترین محصولات آی تی را بدون واسطه از قلب بازار کامپیوتر ایران خرید کنید.

بیش از دو دهه تجربه

دارای بیش از دو دهه سابقه در زمینه واردات و فروش محصولات آی تی میباشد. سابقه ما اعتبار ماست.

بیش از 10 هزار کاربر

اعتماد شما مشتریان عزیز قدرت بخش ادامه این مسیر برای ما میباشد.

کالاهای حوزه فعالیت ما

لپ تاپ

مرجع قیمت تخصصی لپ تاپ با تنوعی از تمام برند های موجود در بازار و تمام مدل ها را از قلب بازار آی تی به صورت مستقیم و بدون واسطه از وب سایت لوتوس تهیه کنید.

تبلت و گوشی هوشمند

بروز ترین مرجع قیمت گوشی موبایل و تبلت های هوشمند در وب سایت لوتوس، مقایسه کنید و از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید تا بهترین و مناسب ترین را به شما پیشنهاد دهند.

سخت افزار و کامپیوتر همه کاره

اگر به دنبال تجهیز کردن محیط های اداری خود هستید میتوانید به راحتی با چند کلیک تجهیزات مورد نیاز خود را تهیه کنید. تنوعی از انواع کامپیوترهای همه کاره و سخت افزار فقط با چند کلیک.

کنسول و گجت های دیجیتال

تنوعی بالا از انواع کنسول های بازی، گجت های پوشیدنی و غیر پوشیدنی دیجیتال را میوانید در وب سایت ما پیدا کنید، مقایسه کنید، خرید خود را انجام دهید و در سریع ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.